"לא תצעדו לבד, אלא ביחד להתמודדות עם כל שינוי ממקום של ביטחון השלמה וצפייה להתחלה חדשה."
"שינויים קוסמטים מטבעם מאיימים על כולנו, הם נתפשים כתהליך  הכרוך בכאב , שינוי  קוסמטי לא חייב להיות כזה,  הוא יכול להיעשות עם חיוך, באהבה,  ביד מקצועית, מתוך מומחיות ידע, הכשרה וניסיון מוכח בשטח לדעת לזהות את הסימפטומים, לאבחן את את הטיפול הנכון והמדוייק ברמה האישית, לייצר מערכת תחזוקה, תמיכה ושימור לתוצאות אסתטיות לאורך זמן.

אני מאמינה כי בהכרת המצוקה וליווי נכון לתהליך אפשר להשיג שינוי  אסתטי בכל גיל.
אני דוגלת בגישה  טיפולית  קוסמטית אישית, נינוחה, מכילה ועוטפת,  כזו שתאפשר לכם לצעוד לעבר השינוי הקוסמטי אסתטטי הנכסף בעינים פקוחות מתוך  הבנה של התהליך והכוונה להמשך .אתם מוזמנים לסטודיו הביתי שלי, וליהנות מטיפול פנים אפקטיבי , חדשני ויעיל.
 
העקרונות עליהם מושתת  הסטודיוFRESH & SASSY-
 • מקום אסתטי נקי ומזמין-סביבה  טיפולית קלינית
 • אווירה מזמינה בטוחה, נינוחה
 • טיפול מסור, בליווי אישי בידים מיומנות ומקצועיות
 • מרווח של 15 דקות בין לקוח לקוח
 • חיסיון לקוח-אמינות, יושרה ושקיפות בבתיאום ציפיות מלא
 • אבחון מדויק, מקצועי, קשוב ומאפשר
 • סה"כ מפגשים משתנה בהתאם לסוג הטיפול והמטופלת
 • יד מכוונת וצמודה, כולל מתן הסברים על התהליך-אתם לא לבד
חויית טיפול מקצועית-הקוסמטיקאית דנה אטיאס

עבורי הלקוח במרכז- והטיפול בו היא מלאכת מחשבת ייחודית .
כל תהליך מתחיל עם  ניתוח מדוייק של צרכיו  הקוסמטיים ואיפיון תהליך טיפולי התואם את ציפיותיו מהטיפול.
בחירת סוג התהליך, תמהיל הטיפולים נעשה בהתאמה ללקוח. שיטת הטיפול עצמה היא תהליך דינאמי המתחדש ומתעדכן מעת לעת בשיטות חדשות וטיפולים מתקדמים נוספים בעולם .
לקוחותיי  תמיד תחושנה  את המחוייבות שלי לתהליך שקבענו, כאשר מנגד אני מצפה  ללקיחת אחריות מצידן להטמעת כל הידע וההכוונה המקצועית שאני נותנת להן במהלך הטיפולים באורח חייהם ובשגרת הטיפול הקוסמטי האישי שלהם
אני כאן כדי לאפשר ללקוחותיי לשפר את איכות חייהם, שיחושו ביטחון עצמי עם איך שהם נראים, שיקרינו תודות לכך יופי אישי , שיחיו חיים מאוזנים וינהלו שגרת טיפוח יעילה, אפקטיבית בחיי היום יום.
אני מאמין מקצועי-FRESH & SASSY
"אני כאן לצידכם ועבורכם בסביבת עבודה מזמינה עוטפת, וקשובה לרחשי הלב של המטופל, סביבה טיפולית בטוחה,  מאפשרת, מגשימת חלומות אך בגובה העיניים, נטולת שיפוטיות ובקורת.... כי השינוי נמצא מעבר לקשת ואנחנו בדרך לשם"
 
דנה אטיאס היא קוסמטיקאית מוסמכת, שרכשה את השכלה המקצועית במכללה לקוסמטיקה, דנה מתמחה בטיפולי פנים ופילינגים בשיטות חדשניות פורצות דרך תוך שימוש בחומרים מתקדמים בשילובים  שונים, המשקפים את הידע הטיפולי העשיר שרכשה בשנים האחרונות,  אלו חברו לניסיון מקצועי עשיר בקליניקה פרטית שהקימה בה נהנו מאות לקוחות מטיפולים אפקטיבים שתוצאותיהן נשמרו לאורך הזמן. תהליך הטיפול בסטודיו שלנו הוא אישי פרטני המותאם לצרכי המטופל והסימפטומים מהם סובל.
 
חויית הטיפול שלנו היא:
 • מקצועית מומחית-הטיפול הוא תוצאה של מומחיות, ניסיון, יכולת איבחון מדוייקת, ודיאלוג פתוח עם המטופל.
 • חדשנית, פורצת דרך, מתעדכנת ומעודכנת, משלבת טיפולים אפקטיבים בחוד חנית הקוסמטיקה הבינלאומית עם קוסמטיקה קלאסית ומסורתית
 • טיפול קשוב, מכיל, אמפטי ורגיש למכאוביו ולשאיפות של המטופל
 • טיפול נוכח מלא במהלכו בכל רגע ושלב.
 • טיפול מקצועי ברמה אינטימית ממוקד יחס אישי, נגיש לכל מטופל- בגובה העיניים
הבטחת השרות שלנו-אתם תמיד במרכז הבמה!
במסגרת השירות האישי, לאנשים עם מוגבלות, ניתן להגיע לבית הלקוח, לטיפולים קוסמטיים, איפור או לחבילות פינוק הכוללת הלבשה ע"י מומחים מהתחום ניתן להתרשם באתר WWW.Miricle.co.il
דנה אטיאס, יזמית ומפתחת מוצרים בתחום הקוסמטיקה.
קוסמטיקאית בכירה.
 
 
בכוונתי להכניס מוצרים חדשניים, בחלקם המצאות רשומות, לשוק הקוסמטיקאיות והצרכנים הפרטיים בישראל ובעולם.
במטרה להציג המצאות אלו ולגייס הון להמשך הפיתוח הקמתי את הסטודיו שלי לקוסמטיקה,FRESH & SASSY , שבו אני מציעה מגוון שיטות טיפולים ומוצרים יוצאי דופן בהם אני מאמינה.

הסטודיו, מתמחה  בטיפולים קוסמטיים מתקדמים לטיפולי פנים ופילינגים בהתאמה אישית, המתמקדים בטיפול נקודתי, טיפול מונע ותחזוקה שוטפת לכל גיל בהתאמה אישית. הטיפולים משלבים טכניקות חדשניות, פורצות דרך, חומרים איכותיים מתקדמים בעולם המוטמעים בתהליך אפקטיבי עם תוצאות לאורך זמן.
דנה אטיאס
 
Facebook
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
googleplus, google plus, social
pinterest, pinterest, social
כתובת
משה קול 1/ אלי תבין 1, שכונת המשתלה, תל אביב
טלפון
052-5546565