טיפול אנטיאייג'ינג למיצוק קו לסת- סנטר- צוואר

עם העליה בגיל חלה הידלדלות במרכיבים שונים של העור התוצאה - היווצרות קמטים, קפלי עור, ומראה  עייף.
חבילת הטיפולים שפיתחתי מסייעת להילחם בסימני השנים ולעכב את התהליך דילול העור והמראה הרפוי חסר החיוניות .
הטיפול החדשני משלב פילינג עמוק להתחדשות העור + טיפול החדרת לחויות אינטנסיבי הכולל ויטמין סי המעכב את תהליך דילול הקולגן בעור לצד יעילותו בהולכת חומרים וכהכנה להחדרת  תאי גזע וחומצה היאלרונית  הגורמים לחידוש הסיבים האלסטיים,  לחיזוק מנגנוני ההגנה של העור והמרצת תהליך ריפוי והתחדשות התאים. 
התוצאה הינה מתיחה עדינה של העור ומילויי קמטוטים המעניק לעור מראה צעיר ומוצק  בעל גוון אחיד, מחוטב יותר וקורן.
שיטת אנטי אייגינג חדשנית זו גורמת להתחדשות מראה עור בוגר או פגום  באופן יעיל, מהיר ועם תוצאות מוכחות ונראות לעין באופן משמעותי, תודות להחדרה ממוקדת של חומרים פעילים ישירות לשכבת הדרמיס
הטיפול הוא קומפלקס אנטי אייגינג ייחודי הכולל חומצה היאלרונית/ רטינול, תאי גזע, נוגדי חמצון וויטמינים לצד שומנים חיוניים, המעניקים לעור מראה בריא, צעיר רענן חזק ומוצק.
 
טיפול  במזו פן או בשמו הנוסף דרמה פן מיועד לטשטוש קמטים וצלקות, הבהרות כתמים, מיצוק, פוסט אקנה, סגירת נקבוביות פעורות, חידוש מרקם העור, הגברת ברק וחיוניות והחייאה משמעותית של העור.
המזו פן דוקר במהירות את העור באמצעות ראש בסיס עליו 36 מחטים מקרוסקופיות עשויות פלדת אל חלד רפואיות דקיקות וחלקות על מנת להבטיח פגיעה מבוקרת ומדויקת של הדרמיס. ניתן לבחור את העומק הרצוי לפי סוג העור מ0.25 עד 2.00 מ"מ. הליך זה מחדש את התאים וגורם לייצור סיבי קולגן ואלסטין חדשים. בזמן הדיקור אני מוסיפה אמפולת תאי גזע ממקור צמחי לליפטינג, תאי הגזע הינם תאים שיכולים להתמיין לכל תא בגוף ולהתרבות באופן בלתי מוגבל ובכך מעודדים את התחדשותם של תאי העור. 
משך הטיפול במזופן  45 דק', לאחר הטיפול תהיה תחושת צריבה, העור יהיה מעט נפוח, אדמדם ואולי מעט מיובש כל זה אינו מונע חזרה מידית לשגרה.
בשיפור מראה העור  ניתן יהיה להבחין כבר אחרי שבוע, אולם תהליך השיקום והבניה אורך כחודש  ואז תגיע התוצאה המושלמת.

 DOUBLE CHIN

 
Facebook
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
googleplus, google plus, social
pinterest, pinterest, social
כתובת
משה קול 1/ אלי תבין 1, שכונת המשתלה, תל אביב
טלפון
052-5546565