טיפול מההורה- לילד
 
יש דברים שרק אתם יכולים לעשות עם הילדים שלכם. זמן איכות טהור וחיוני אותו החלטתי להגיש עבורכם ועבור ילדכם בעקבות מענה אמיתי לצרכים של ילדכם, טיפול נינוח בסביבתם הטבעית של הילדים עם תחושה שהם בידיים הכי מגנות ומוכרות להם, בעזרת השגחתי והדרכתי אתם יכולים לטפל בילדים שלכם כמו שרק ההורים מסוגלים. זה הזמן שלכם ללמד את הילדים את החשיבות בשיגרת טיפוח יומית, רגע לפני שהם נכנסים לגיל ההתבגרות. הכניסה לשיגרה זו תהווה עוד אבן דרך ליציבות נפשית ופיזית- חיצונית. לכן דרושה אחריות יום יומית שלכם ושל הילדים.
בני הנוער שלנו רגישים- כך גם עור הפנים שלהם, טיפולים אינטנסיביים בחומצות בריכוזים גבוהים לא יועילו ויכולים אף להזיק לכן אין צורך להיות מטופלים בידיה קוסמטיקאית- אלא עבור מעקב בלבד. לכן פיתחנו עבורם את שיטת הטיפול המתמקדת באזורים השומניים והבעיתיים שלהם, הפעולה נעשית בעזרת תרכובות אנטי דלקתיות יחד עם גירוי עדין להתחדשות העור בתנאים הטובים ביותר, למראה עור נקי ואסתטי.
למטרת החלמה ללא טיפול תרופתי, ללא צלקות ולמראה עור חיוני ובריא. 
THE KID & I
שיטת הטיפול
בהתאם למצב העור של הילד ובהתאם למידת המסוגלות היום יומית של ההורה והילד בהתחשב בפן הכלכלי במידת הצורך. תנתן תוכנית טיפול ביתי וכן מעקב צמוד בהתחלה עד שאראה אתכם צועדים לבד עם הידע ועם התוצאות.
לקביעת תור להדרכת הורה וקבלת החומרים
 
Facebook
phone2, phone, contact, telephone, support, call
envelop3, envelop, mail, email, contact, letter
location, location, map, marker, pin
googleplus, google plus, social
pinterest, pinterest, social
כתובת
משה קול 1/ אלי תבין 1, שכונת המשתלה, תל אביב
טלפון
052-5546565